Home

prejaviť hodnota pozerať TV humenne futbal dnes popálené miesto pauza napodobniť

FK Pohronie - FK Humenné 1:1 v 19. kole II. ligy

Starší žiaci FK Humenné U15 v dvanástom kole vycestovali za svojimi  rovesníkmi do Bardejova - Zemplínčan online
Starší žiaci FK Humenné U15 v dvanástom kole vycestovali za svojimi rovesníkmi do Bardejova - Zemplínčan online

9 gólov strelil v sezóne brankár: Skvelý úspech, žiaci FK Humenné vyhrali  druhú ligu!
9 gólov strelil v sezóne brankár: Skvelý úspech, žiaci FK Humenné vyhrali druhú ligu!

PRÍPRAVNÝ FUTBAL: Humenné – Poprad 3:2 ::: Šport ::: Aktuality a oznamy :::  Mesto Humenné ::: www.humenne.sk
PRÍPRAVNÝ FUTBAL: Humenné – Poprad 3:2 ::: Šport ::: Aktuality a oznamy ::: Mesto Humenné ::: www.humenne.sk

FC Košice remizovali v Humennom 0:0

Hlavná stránka Slovenského futbalového zväzu | Slovenský futbalový zväz

FK Humenné - oficiálna stránka | Humenné

FK HUMENNÉ ZÍSKALO PRVÚ POSILU – regionZEMPLIN.sk

Prípravný zápas FK Humenné vs. Partizán Bardejov ::: Všetky aktuality :::  Aktuality a oznamy ::: Mesto Humenné ::: www.humenne.sk
Prípravný zápas FK Humenné vs. Partizán Bardejov ::: Všetky aktuality ::: Aktuality a oznamy ::: Mesto Humenné ::: www.humenne.sk

Budú šťukou druhej ligy? Humenné na úvod zažije málovídanú symboliku |  SPORTNET
Budú šťukou druhej ligy? Humenné na úvod zažije málovídanú symboliku | SPORTNET

FOTO+HLASY: Dukla vďaka výbornému prvému polčasu porazila rozdielom triedy  Humenné
FOTO+HLASY: Dukla vďaka výbornému prvému polčasu porazila rozdielom triedy Humenné

Bardejov a Humenné si zmerali sily v prípravom zápase, ktorý sa skončil  remízou | Šport | Články | AHOJ.TV
Bardejov a Humenné si zmerali sily v prípravom zápase, ktorý sa skončil remízou | Šport | Články | AHOJ.TV

2.liga 2021/2022 8.kolo: FK Dubnica nad Váhom - FK Humenné | FUTBALNET TV -  Slovenský futbal naživo!
2.liga 2021/2022 8.kolo: FK Dubnica nad Váhom - FK Humenné | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Desiatnik v Humennom skončil. Čirák začne v pohári proti Dunajskej Strede |  SPORTNET
Desiatnik v Humennom skončil. Čirák začne v pohári proti Dunajskej Strede | SPORTNET

V Humennom otvorili moderný štadión. Na východ kvôli nemu zavítal aj Robert  Fico
V Humennom otvorili moderný štadión. Na východ kvôli nemu zavítal aj Robert Fico

Na slovíčko... s Jozefom Piškaninom, trénerom žiačok U15 FK Humenné -  Zemplínčan online
Na slovíčko... s Jozefom Piškaninom, trénerom žiačok U15 FK Humenné - Zemplínčan online